Davet

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Öncelikle tüm dünya ülkelerini ve ülkemizi son derece olumsuz etkilemiş olan Covid-19 pandemisi ile ilgili yaraların sarılması, sosyal ve ekonomik etkilerinin en az zarar ile atlatılmasını diliyoruz.

Bu zor koşullar altında Türk Kardiyoloji Derneği, Aritmi Çalışma Grubu olarak Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı’nı 18-20 Aralık 2020 tarihleri arasında “Dijital Ortamda” yapmaya karar verdik.

Bu yılki toplantımızı yine sizlerin talepleri ve önceki toplantılarımızla ilgili geri bildirimlerinizi göz önünde bulundurarak yapacağız. Toplantımızda aritmi alanındaki güncel bilimsel veriler eşliğinde özellikle de meslektaşlarımızın günlük pratikte karşılaştıkları aritmi alanındaki sorunların ve yeniliklerin ön planda olduğu bir toplantı programı yaptık. Serbest tartışma ortamına olanak tanıyan teknolojiden de faydalanacağımız yeni oturumlar bu yılda olacak. Toplantımızda invaziv aritmi tedavileri yapan meslektaşlarımız için olgu ve elektro-gram temelli bilgi paylaşımı ve tartışmaya açık oturumlar hazırladık. Aritmi ile ilgilenen, aritmi uzmanı olmayan arkadaşlarımızın gündelik hayatta karşılaştıkları problemlerin çözümüne yardımcı olacak ve güncel bilgileri alabilecekleri toplantılar bu yılda yapılacak.

Aritmi alanındaki bilgilerimizi gözden geçirmek ve bilgi paylaşımı sağlamayı istiyoruz. Toplantımızın eğitici-öğretici olmasını ve samimi bir ortamda geçmesini amaçlıyoruz. Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı’nda sizlerin katılımı ve katkılarıyla hepimizin faydalanabileceği bir toplantıda buluşmak dileğiyle saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
Türk Kardiyoloji Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. İlyas ATAR
Türk Kardiyoloji Derneği
Aritmi Çalışma Grubu Başkanı